Dažnai užduodami klausimai

Sveiki, Kuo skiriasi

Procedūra endopipele naudojama ginekologijoje, kai reikalinga diferencijuoti gimdos gleivinės pakitimus, o vakuumadsorbcija dėl nėštumo- tai nėštumo nutraukimo operacija.

Sveiki, makštyje jaučiu deginimą, nežiejimą, dažnai labai degina šlapinantis, šlapimo kiekis būna mažas. Dažniausiai tai būna po lytinių santykių, bet paskutiniu laiku, tai yra pastovu. Sutriko mėnesinių ciklas, taip pat sumažėjo išskirų jų metu. Ką patar

Pirmiausia reikia išsiaiškinti priežastį- ar tai susiję su makšties ar šlapimo takų infekcija, o gal dubens uždegimine liga. Gydymas gali būti vietinio poveikio( pvz., vaginalinės ovulės) arba sisteminis.

sveiki.esu 29metu. man nekreša VII kraujo fakorius. jau 4,5metu vartoju gracial kontraceptines tabletes. planuoju dar susilaukti vaikų, tai noriu juos nutraukti vartoti. nustojus vartoti tabletes aš vėl pradedu kraujuoti. Ką MAN DARYTI? Ar aš begalėčia

VII faktoriaus nepakankamumas gali būti įvairaus laipsnio. Literatūros duomenimis, nėštumo metu šio faktoriaus kiekis kraujyje keičiasi- tokios moterys gali pagimdyti natūraliais takais, tiek cezario pjūvio operacijos būdu. Kartais pasitaiko pogimdyminiai kraujavimai.