Privati ginekologijos klinika Klaipėdoje

Moters gyvenime kyla daug klausimų. Pasirūpinkime savo sveikata, kol nėra problemų. Ginekologijos klinikoje, įsikūrusioje Klaipėdos centre, jums bus suteikta kvalifikuota konsultacija.

Geriausias gydymas- tai ligų profilaktika. Profilaktinė ginekologo konsultacija rekomenduojama bent 1 kartą per metus, nesant jokių skundų. Ginekologė jums pasiūlys atlikti tepinėlį dėl makšties infekcijų, priešvėžinį kaklelio tyrimą( PAP arba OCT), ginekologinę echoskopiją. Šie tyrimai neskausmingi, jūs greitai gausite atsakymus apie jūsų sveikatos būklę. 


Ginekologo konsultacija rekomenduojama ir neturėjusioms lytinių santykių pacientėms, ypač jei sutrikęs mėnesinių ciklas ar vargina skausmingos mėnesinės. Nesibaiminkite ginekologinės apžiūros- galbūt užteks pokalbio ar echoskopijos, esant pilnai šlapimo pūslei bei bus patartas reikalingas gydymas.

Rekomenduojamas pokalbis su ginekologu prieš planuojant lytinį gyvenimą, aptarsite saugios ir jums tinkančios kontracepcijos aktualijas. Ginekologo konsultacijos metu galite aptarti vakcinaciją nuo ŽPV( žmogaus papilomos viruso). ŽPV yra vienas iš pagrindinių gimdos kaklelio vėžio sukėlėjų.

Ginekologo konsultacija rekomenduojama ir vyresniame amžiuje. Jei prasidėjo menopauzė ir vargina karščio pylimai, prakaitavimai, kraujospūdžio šokinėjimas bei nuotaikų kaita, su ginekologe galite aptarti hormonų terapijos klausimus. Nederėtų pamiršti, jog būtent moterims po menopauzės dažniausiai diagnozuojami gimdos, kiaušidžių ir gimdos kaklelio vėžiniai susirgimai, todėl ginekologinė patikra rekomenduojama visą moters gyvenimą.

Privatus ginekologijos klinika Klaipėdoje, aprūpintas šiuolaikine diagnostikos aparatūra, Jūsų paslaugoms!

  Jei reguliariai lankysitės pas ginekologą, užkirsite kelią sunkioms ligoms ir būsite laimingos savo šeimose!

Privati ginekologijos klinika ORTOGIDA.