Naujienos

krūtų echoskopija

Ginekologė N. Kaupaitė klinikoje atlieka krūtų echoskopijas

Konsultuoja Vaikų Ortopedas traumatologas

Antradieniais klinikoje konsultuoja Vaikų ortopedas traumatologas Jonas Baltrūnas. Su siuntimais vaikai iš Klaipėdos TLK regiono konsultuojami nemokamai. Atlieka kūdikių klubo sąnarių echoskopijas (dėl  įgimtos displazijos).

ESGE kongresas Briuselyje( Belgijoje)

2016m. 10/02- 10/05 Briuselyje įvyko Tarptautinis ginekologinės endoskopijos kongresas. Renginyje dalyvavo virš 1300 dalyvių iš viso pasaulio. Tai kongresas, sukviečiantis aukščiausio lygio endoskopijos specialistus, su gausia moksline tematika ir chirurgine dalimi.

Naujienos iš pasaulinio ginekologų endokrinologų kongreso

2016/03/02- 2016/03/05 dalyvavau Tarptautiniame ginekologinės endokrinologijos kongrese, kuris vyko Florencijojoje.  Renginyje dalyvavo virš 2000 dalyvių iš viso pasaulio. Tai kongresas, apjungiantis apie 30 šakinių draugijų- nuo paauglių iki menopauzės bei andropauzės,  osteoporozės, vyrų kontracepcijos ir t.t.

Pagrindinės temos- policistinės kiaušidės, nevaisingumas, amenorėjos ir stresas, menopauzės simptomų korekcija, menopauzės hormonų terapija, endometriozė ir priešlaikinis gimdymas.  Įvairūs pranešimai apie ligų patogenezę, naujų mokslinių modelių pristatymas- nuo mitochondrijų ir oksidacinio streso iki endometriozės naujausių vaistų tyrimo rezultatų in vitro.